Realizacje instalacji fotowoltaicznych – PG OZE

Tylko w 2019 roku specjaliści PG OZE wykonali ponad 700 instalacji fotowoltaicznych. Naszą szczególną grupą klientów są inne firmy – pracowaliśmy już z dziesiątkami innych przedsiębiorstw, którym zapewniliśmy niezależność energetyczną i oszczędności szacowane na ponad 3 miliony złotych! Rozumiemy potrzebę optymalizacji kosztów w firmach i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom z ofertą inwestycji w panele fotowoltaiczne, czyli bezpłatną i przyjazną środowisku energię ze słońca!

Wykonujemy zarówno instalacje fotowoltaiczne na dachach budynków przedsiębiorstw, jak i domów klientów indywidualnych. Mamy także przygotowaną specjalną ofertę dla gospodarstw rolnych, które chcą się rozwijać dzięki inwestycji w tańszą energię. Dla PG OZE pracuje 7 ekip monterskich i 40 doradców ds. instalacji, którzy dbają o jak najwyższą jakość świadczonych usług dla klientów. Wykwalifikowany zespół pozwala nam wykonywać montaże na terenie całej Polski – najwięcej zleceń realizujemy na terenie województwa śląskiego. Udzielamy także prosumentom wsparcia finansowego i merytorycznego przy składaniu dokumentacji czy wniosków o uzyskanie dotacji.

Zachęcamy do obejrzenia przykładowych realizacji, które wykonaliśmy dla klientów. Aby działanie instalacji fotowoltaicznej było skuteczne i efektywne, niezbędny jest właściwy projekt oraz fachowy montaż z użyciem wysokiej jakości komponentów. Tak działa PG OZE – jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem największego importera w Polsce zestawów fotowoltaicznych firmy Keno, w której skład wchodzą renomowani producenci komponentów, tacy jak Sharp, Longi Solar, LG czy Huawei. Zamawiając więc u nas produkty, zyskują Państwo gwarancję bezpośrednio od wytwórców. Każda nasza ekipa monterska składa się z wyspecjalizowanych specjalistów elektryków i dekarzy oraz brygadzisty. Rozwój PG OZE napędza utworzone z firmą Polska Energia Grupa Kapitałowa konsorcjum o łącznym kapitale 1 000 000 złotych.

Posiadamy niezbędną wiedzę i środki do tego, aby wykonać każdą instalację fotowoltaiczną, dostosowaną do potrzeb inwestora. Skorzystaj z pomocy fachowców PG OZE, aby zyskać niezależność energetyczną i oszczędność pieniędzy dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii!