biuro@pgoze.pl

Dla domu

Chciałbyś zacząć oszczędzać i zapomnieć o wysokich rachunkach za prąd czy gaz? Nic trudnego – zainwestuj w fotowoltaikę dla domu i korzystaj z bezpłatnej energii ze słońca!

Odnawialne źródła energii dla domu

Ceny prądu stale rosną i eksperci szacują, że ta tendencja będzie się utrzymywać – to z kolei oznacza coraz wyższe opłaty. Podobnie jest z gazem i węglem, czyli surowcami, które wykorzystuje się do ogrzewania wody czy całych mieszkań. Ta sytuacja najbardziej uderza w rodzinny portfel, ponieważ oszczędności coraz częściej są wykorzystywane przez Polaków do płacenia wysokich rachunków. Instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła to obecnie najefektywniejsze źródło pozyskiwania energii. Montaż fotowoltaiki na dachu domu czy też w ogrodzie to inwestycja w przyszłość, która zwraca się już w około 6 lat! Po tym okresie cała energia, którą wypracuje instalacja fotowoltaiczna jest Twoim zyskiem – nie musisz przecież płacić za pozyskiwanie energii ze słońca!

SZYBKA WYCENA

WYŚLIJ NUMER ODDZWONIMY!

  Od 19% do 32% taniej za twoją instalację

  Fotowoltaika dla domu - co dzięki niej zyskasz?

  Nie da się nie zauważyć rosnącej na przestrzeni ostatnich lat popularności fotowoltaiki. Wystarczy spojrzeć na dachy budynków, na których można dostrzec charakterystyczny wygląd paneli fotowoltaicznych. Co przekonuje ludzi do inwestycji? Przede wszystkim:

  1. Niezależność energetyczna – czyli brak konieczności uiszczania opłat za wykorzystywanie prądu z elektrowni. Praktycznie wszystko można zasilić energią słoneczną, która w przyszłości stanie się także popularna jako “paliwo” dla samochodów. Obecna technologia pozwala ją z kolei wykorzystywać do zasilania naszych domów czy firm.
  2. Oszczędność – każdy kolejny dzień bez instalacji fotowoltaicznej generuje straty. Utrzymujące się na bardzo wysokim poziomie ceny prądu to w skali roku ogromny wydatek dla rodziny. Zainwestowanie w fotowoltaikę pozwala w perspektywie długoterminowej znacząco ograniczyć wydatki – w dodatku klienci PG OZE mogą liczyć na dofinansowania zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne!
  3. Wygoda i nowoczesność – postaw na efektywne i wygodne rozwiązania. Obsługa paneli fotowoltaicznych dla domu jest intuicyjna, a sam projekt oraz instalacja zostanie wykonana przez wyspecjalizowaną ekipę monterską. Nie musisz się niczym martwić – po prostu korzystaj z bezpłatnej energii ze słońca!

  Masz więcej pytań?

  Pompy ciepła dla domu

  Wspomniane już pompy ciepła są z kolei aktualnie uznawane jako najnowocześniejszy i najkorzystniejszy sposób na ogrzewanie domu, jak i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła to również urządzenia ekologiczne, których zastosowanie jest bardziej korzystne dla środowiska niż np. piece węglowe czy gazowe. Do działania wykorzystują energię odnawialną – ich użytkownik oszczędza więc na paliwie, które w ujęciu kilkuletnim potrafi znacząco obciążać budżet. Pompy ciepła charakteryzuje długa żywotność – przy odpowiedniej instalacji mogą one działać kilkadziesiąt lat! Pompy są wskazywane jako rozwiązanie przyszłości, ale już teraz ich popularność stale wzrasta. Mogą one służyć zarówno jako jedyne źródło ogrzewania, jak i współpracujące z innymi rozwiązaniami, na przykład z panelami fotowoltaicznymi.

  Dlaczego warto wybrać PG OZE?

  PG OZE to firma działająca na rynku fotowoltaicznym już od 2009 roku. W trakcie kilkunastu lat naszej działalności stale inwestowaliśmy w rozwój naszego przedsiębiorstwa, czego efektem jest stworzone wraz z Polska Energia GK konsorcjum o kapitale 1 000 000 zł, wpłaconym w całości. Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji w branży – dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania w najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości. Dla nas jakość ma znaczenie, dlatego inwestujemy w wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i proponujemy tylko produkty uznanych i sprawdzonych producentów.

  Dlaczego powinieneś zaufać PG OZE?

  • Pewność gwarancji – jesteśmy certyfikowanym partnerem dystrybutorów, którzy udzielają własnej gwarancji na produkty. Daje to państwu pewność, że stosowane przez nas instalacje fotowoltaiczne zawierają oryginalne elementy zamiast tańszych zamienników gorszej jakości. Ponadto sami zapewniamy aż 5 lat gwarancji na wykonane usługi montażowe.
  • Troska o klienta – jako jedyni wykonujemy bezpłatne przeglądy serwisowe po 6 i 12 miesiącach od wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej.
  • Kontrola jakości – posiadamy m.in Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2020, Certyfikat na rok 2020 autoryzowanego największego importera w Polsce zestawów fotowoltaicznych firmy Keno, w której skład wchodzą renomowane firmy: Sharp, Longi Solar, LG, Huawei i wiele innych światowych marek.
  • Dofinansowania – pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych z programów typów “Mój Prąd” czy ulgi termomodernizacyjnej. Oferujemy także wewnętrzny system dofinansowań dla naszych klientów.
  • Pełny serwis 24/7 – prowadzimy dla naszych klientów specjalną obsługę serwisową przez całą dobę. Po zgłoszeniu awarii możecie państwo liczyć na naszą pomoc, bez konieczności długiego czasu oczekiwania na naprawę z jednoczesnym brakiem prądu. Po zgłoszeniu usterki jej naprawa przez naszych serwisantów następuje w ciągu 24 godzin. Oferujemy także obsługę online, zdalnie eliminując część awarii (np. przepięć w sieci) dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu.

  Setki zadowolonych klientów – do których już dziś możesz dołączyć! Zobacz nasze realizacje i skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zacząć oszczędzać dzięki Twojej instalacji fotowoltaicznej!