biuro@pgoze.pl

Dla firmy

Fotowoltaika firmy - pomysł na obniżkę kosztów

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo? Z pewnością wiesz, jak istotne dla jego rozwoju są mądre i trafne inwestycje. Zyskaj niezależność energetyczną i zacznij oszczędzać dzięki fotowoltaice dla firm – zainwestuj w bezpłatną energię ze słońca!

SZYBKA WYCENA

WYŚLIJ NUMER ODDZWONIMY!

  Fotowoltaika – co zyska Twoja firma?

  Niezależność energetyczną: stale rosnące ceny prądu najmocniej odczuwają przedsiębiorstwa. Dotyczy to także innych źródeł energii, takich jak gaz czy węgiel – firmy, których działanie jest uzależnione od tych surowców z roku na rok będą musiały godzić się na coraz wyższe koszty, związane z ich pozyskaniem. Rozwiązaniem jest bezpłatna energia ze słońca, czyli inwestycja w panele fotowoltaiczne. Swobodę: nie musisz się także martwić awariami czy przerwami w dostawach prądu z elektrowni – słońce jest bezawaryjne! Większe przychody: dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych dla firm możesz zarabiać. Jak to możliwe? Zgodnie z ustawą o OZE, przedsiębiorstwa energetyczne są zobowiązane do odkupienia nadwyżki produkowanego prądu od Twojej firmy. Nie musisz więc obawiać się o straty energii, bo wykorzystasz jej dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Oszczędność: przedsiębiorstwom, które chcą zainstalować panele fotowoltaiczne, przysługują ulgi podatkowe. Dzięki nim zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy na całej inwestycji.

  Dlaczego PG OZE?
  Wybierz najkorzystniejszą ofertę fotowoltaiki dla firm!

  PG OZE to zespół doświadczonych specjalistów, którzy na rynku fotowoltaiki działają już od 2009 roku. Obecnie spółka funkcjonuje jako Konsorcjum PG OZE i PEGK – z kapitałem 1 000 000 mln złotych. Działamy, by pomagać innym firmom w osiągnięciu niezależności energetycznej poprzez inwestycję w panele fotowoltaiczne.

  Co nas wyróżnia? Przede wszystkim pewność gwarancji – nasze produkty pochodzą od sprawdzonych i uznanych producentów. Ofertę PG OZE charakteryzuje najlepszy stosunek ceny do jakości – nie oszczędzamy na komponentach, jesteśmy certyfikowanym partnerem dystrybutorów, którzy udzielają bezpośredniej gwarancji. Oznacza to, że w przypadku awarii bądź uszkodzenia otrzymają Państwo pomoc od oficjalnego serwisu gwarancyjnego producenta. Firmy udzielające gwarancji na tańsze produkty gorszej jakości nie mogą tego zapewnić, a w razie awarii ich klient może zostać oddelegowany do kontaktu z serwisem, którego siedziba znajduje się w innym kraju.

  Działamy, aby pomagać innym firmom, dlatego otaczamy naszych klientów kompleksową opieką. Bezpośrednio zajmujemy się całym procesem instalacji paneli fotowoltaicznych – od wykonania audytu, poprzez przygotowanie projektu, montaż fotowoltaiki oraz wsparcie w trakcie jej użytkowania. Prowadzimy całodobowy serwis 24/7 dla inwestorów, którzy podejmują z nami współpracę. Pracujemy na terenach województwa dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego. Na terenie woj. śląskiego pracujemy m.in. w takich miastach jak: Bytom, Chorzów, Chrzanów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.

  Fotowoltaika dla firm – bilansowanie i ulgi podatkowe

  Oferta PG OZE fotowoltaiki dla firm to efektywny sposób, aby zyskać niezależność energetyczną. Od początku działalności PG OZE specjalizujemy się w pracach budowlano-dekarskich i elektrycznych, stąd nasze profesjonalne podejście do montażu instalacji fotowoltaicznych. Inwestycja spłaca się systematycznie, z miesiąca na miesiąc, dzięki oszczędności kosztów pozyskiwania energii elektrycznej. Pełny zwrot uzyskuje się już po około 6 latach, a średnia żywotność instalacji to 20 lat!

  Instalacja i korzystanie z paneli fotowoltaicznych wiąże się z wieloma benefitami dla firm. Fotowoltaikę można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, co pozwala na wykorzystanie dodatkowego źródła oszczędności. Innym sposobem jest skorzystanie z efektu tarczy podatkowej poprzez leasing operacyjny. Wszystkie raty, jak i opłata wstępna traktowane są jako koszty przedsiębiorcy, a to umożliwia pełne odliczenie podatku VAT i rozłożenie wymaganych opłat na kilka rat. Możliwa jest także optymalizacja podatkowa dzięki wspomnianej nowelizacji ustawy o OZE, zgodnie z treścią której przedsiębiorstwa są traktowane jako prosumenci, zyskując prawo do niezwykle przystępnego systemu rozliczeń z firmami energetycznymi.

  Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem fotowoltaiki dla swojej firmy, nie czekaj – zacznij oszczędzać już teraz! Skontaktuj się z ekspertami PG OZE, a my pomożemy Ci w doborze rozwiązań najbardziej odpowiednich dla Twojego przedsiębiorstwa.

  Działanie fotowoltaiki – jak dobrać instalację fotowoltaiczną dla firm?

  Pierwszym krokiem w przygotowaniu instalacji fotowoltaicznej dla firmy jest wykonanie audytu energetycznego przez PG OZE. Audyt to po prostu analiza zapotrzebowania przedsiębiorstwa na energię elektryczną, dzięki której potrafimy precyzyjnie określić, jaka moc instalacji powinna zostać dobrana. Specjalista w trakcie audytu ocenia także możliwości montażowe. Następnie przechodzimy do fazy projektowania. Dzięki informacjom z audytu oraz na podstawie obliczeń tworzymy konfigurację instalacji, która ma pozwolić Twojej firmie zyskać bezpłatny prąd ze słońca.

  Dowiedz się jak możemy pomóc obniżyć koszty energii elektrycznej w Twojej firmie.

  Montaż instalacji fotowoltaicznych dla firm

  Po wykonaniu projektu, specjaliści pracujący w PG OZE przystępują do montażu fotowoltaiki. Najczęściej panele fotowoltaiczne zamieszcza się na dachach budynków firm, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Większe przedsiębiorstwa decydują się czasem także na wykorzystanie terenów znajdujących się obok budynków. Panele fotowoltaiczne powinny być ustawione pod kątem 30 – 40 stopni, ważny jest także kierunek, w którym są skierowane. Wszystkie parametry są ustalane po analizie indywidualnych potrzeb danego klienta.

  Fotowoltaika dla firm – zaufaj specjalistom!

  PG OZE już od 2009 roku świadczy usługi z zakresu projektowania i montażu fotowoltaiki. Posiadamy własne zespoły projektowe i ekipy monterskie, wykonaliśmy już setki instalacji dla naszych klientów. Możemy pomóc także Twojemu biznesowi osiągnąć niezależność energetyczną – skontaktuj się z naszymi specjalistami, a my dostarczymy Twojemu przedsiębiorstwu bezpłatną energię ze słońca!