Panele fotowoltaiczne Tychy – wybierz najlepszych specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki!

Opłacalność instalacji fotowoltaicznej w dużej mierze zależy od umiejętnie wykonanego projektu, jakości wykonania zastosowanych komponentów i profesjonalnego montażu. PG OZE to firma świadcząca usługi w branży fotowoltaicznej już od 2009 roku. Na przestrzeni lat przedsiębiorstwo znacznie się rozwinęło, czego efektem jest utworzone wraz z firmą Polska Energia konsorcjum o kapitale 1 000 000 zł! Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, a w szczególności w województwie śląskim, montując instalacje fotowoltaiczne w Tychy.

Co zyskasz dzięki fotowoltaice?

Oszczędność pieniędzy

Ekologiczne źródło energii

Niezależność energetyczną

Nieustanny zwrot z inwestycji już po kilku latach użytkowania

Nie przepłacaj! Oszczędź od 19% do nawet 32% na instalacji fotowoltaicznej

Dowiedz się więcej o uldze podatkowej

Stabilność finansowa pozwala nam na zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania, montażu i obsługi klienta. Pracuje dla nas 40 doradców i 7 własnych ekip monterskich. Usługi świadczone przez PG OZE wyróżnia najlepszy stosunek ceny do jakości. Stosujemy tylko najlepsze komponenty – jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Keno, największego importera zestawów fotowoltaicznych. Dzięki temu nasi klienci zyskują gwarancję na produkty od samego producenta! 

Zrealizowaliśmy już tysiące instalacji fotowoltaicznych i zamierzamy stale rozszerzać nasze usługi. Działamy, aby zapewnić jak największej liczbie rodzin i firm bezpłatną energię ze słońca!

Obsługujemy klientów z dzielnic: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Nowe Tychy, Osiedle A, Osiedle B, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków.

Pracujemy w miastach : Bytom, Chorzów, Chrzanów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Pszczyna, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy, Zabrze.

Fotowoltaika - dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Inwestycja w panele fotowoltaiczne - dlaczego warto?

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która w długoterminowej perspektywie zapewnia stałe zyski. Montaż fotowoltaiki pozwala na bycie samowystarczalnym w produkcji energii i niezależnym od zewnętrznych kosztów jej pozyskiwania. Dzięki panelom fotowoltaicznym nie musisz przejmować się rosnącymi cenami prądu czy gazu - Ty korzystasz ze słońca!

Zwrot nadmiaru energii

Panele fotowoltaiczne pozwalają nie tylko na wykorzystywanie produkowanej energii do realizowania potrzeb domu czy przedsiębiorstwa, ale także na magazynowanie nadwyżki. Nadwyżkę energii można oddać do sieci energetycznej i pobrać ponownie, gdy będzie taka potrzeba - ekonomicznie i oszczędnie.

Kontrola nad produkcją energii

W standardzie usług PG OZE jest instalacja modułu do fotowoltaiki, który pozwala monitorować zużycie i produkcję energii za pomocą aplikacji mobilnej.

Fotowoltaika to zysk

Średni czas zwrotu inwestycji w panele fotowoltaiczne to około 6 lat. Po tym okresie właściciel fotowoltaiki z każdym dniem zyskuje pieniądze, które w innym przypadku musiałby przeznaczać na opłacenie rachunków. Wykorzystaj dofinansowania do inwestycji, aby zmniejszyć koszty instalacji i szybciej ciesz się niezależnością energetyczną!

Ekologiczne rozwiązanie

Oszczędzaj i dbaj o środowisko! Fotowoltaika to jedno ze źródeł energii odnawialnej, które są przyjazne środowisku oraz efektywne w wytwarzaniu energii. Zrezygnuj ze starych pieców węglowych czy nieekonomicznego ogrzewania gazowego i postaw nowoczesne rozwiązania!

Rok założenia

+

Stworzonych projektów

+

Zadowolonych klientów

Oszczędność dla klientów w MLN

Masz pytania? Zadzwoń!
728 947 862